We are a leading 100% Export Oriented Unit of modalert modafinil 100mg tablet, tadalavac tadalafil 40mg tablets, vilitra verdenafil 10 mg tablets, rivasmart rivaroxaban 15 mg tablet, dutaheal 0.5mg dutasteride (0.5 mg) tablet and tenexx-et testosterone enanthate 250mg/10ml injection from Nagpur, India.




₹ 246 / StripGet Latest Price
| Strength | 100mg |
| Packaging Type | Strip |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Brand | Modalert |
| Shelf Life | 24 Months |
| Manufacturer By | KT Agencies |



₹ 320 / StripGet Latest Price
| Strength | 40 mg |
| Pack Size | 10*10 Tablets |
| Brand | Tadalavac |
| Manufacturer | KT Agencies |
| Packaging Type | Strip |





₹ 250 / StripeGet Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Strips |
| Form | Tablet |
| Pack Size | 100 tab |
| Composition | Verdenafil 10 mg |
| Brand | Vilitra |



₹ 580 / StripGet Latest Price
| Dosage/Strength | 15 mg |
| Packaging Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Packaging Size | 1*14 |
| Composition (Salt) | Rivaroxaban |
| Prescription/ Non Prescription | Prescription |
| Manufacturer | KT Agencies |



₹ 169 / StripGet Latest Price
| Strength | 0.5 mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Strips |
| Manufacturer | KT agencies |
| Treatment | Treat symptoms for benign prostatic hyperplasia |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 1500 / VialGet Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | Dr.Glexx |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 380 / StripGet Latest Price
| Strength | 1 mg |
| Packaging Size | 1*30 |
| Packaging Type | Strips |
| Brand Name | Finax |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 206.24 / StripGet Latest Price
| Dose/Strength | 2.5 mg |
| Packaging size | 1*10 |
| Packaging type | Strip |
| Brand | Chekfall |
| Manufacturer | KT agencies |
| Shelf life | 24 Months |
| Prescription/Non Prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 2850 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 250mg/10ml |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Age Group | Adult |



₹ 875 / VialGet Latest Price
| Type of Ester | Undecanoate |
| Strength | 1000 mg |
| Packaging Size | 4ml ampoule |
| Brand | Sun Pharma |
| Country of Origin | India |
| Prescription Required | Yes |
| Form | Injection |



₹ 178 / StripGet Latest Price
| Strength | 50 mg |
| Treatment | Narcolepsy |
| Brand | Waklert |
| Manufacturer | Sun Pharmaceuticals |
| Dosage | As Directed by Physician |
| Packaging Type | Strip |
| Composition | Armodafinil |
| Form | Tablets |



₹ 551 / StripGet Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Brand | Tazzle |
| Composition | Tadalafil Only |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Ideal For | Men |



₹ 158 / VialGet Latest Price
| Composition | Nandrolone Phenylpropionate |
| Brand | Rolanabol |
| Dosage Strength | 100 mg |
| Packaging Type | Ampoule |
| Pharmacopoeia Standard | IP |
| Volume Per Ampoule | 1 ml |
| Pack Configuration | 5 x 1 ampoules |



₹ 300 / StripGet Latest Price
| Strength | 400mg |
| Brand | Modasmart |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 150 / StripGet Latest Price
| Strength | 7.5 mg |
| Brand | Nappie |
| Packaging Size | 1*10 |
| Manufacturer | Actiza |
| Composition | Zopiclone |

₹ 34.80 / BoxGet Latest Price
| Strength | 5 mg |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Packaging Type | Stripe |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 250.00 / BoxGet Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Packaging Type | Stripe |
| Packaging Size | 10*10 Capsules |
| Manufacturer | KT Agencies |
| Usage / Application | Hospital |
| Shelf Life | 24 Months |



₹ 5167 / BottleGet Latest Price
| Strength | 600 mg |
| Brand | Efcure 600 |
| Manufacturer | KT Agencies |
| Composition | Efavirenz 600mg |
| Packaging Size | 30 tablets |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 104.72 / StripGet Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | BILERT |
| Manufacture | K T Agency |
| Composition | Bilastine |



₹ 425 / BoxGet Latest Price
| Strength / Dose | 4 mg |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 14 Tablets |
| Usage | For Covid Treatment |
| Storage Condition | 25 DegreeC |



₹ 6490 / BottleGet Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Pack Size | 1*30 Tablet |
| Pack Type | Box |
| Brand Name | Erlomy |
| Manufacturer | K T Agency |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 295 / StripGet Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Brand | Gufigest |
| Packaging Size | 1*10 |
| Packaging Type | Strip |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
| Manufacturer | KT agencies |
| Composition | Progesterone |



₹ 180 / StripGet Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
| composition | Imeglimin Hydrochloride |
| Packaging type | strip |
| packaging size | 1*10 |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 275 / StripGet Latest Price
| Strength | 0.25 mcg |
| Pack Size | 1*10 Capsules |
| Pack Type | Strip |
| Brand Name | Calcistat |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 126 / StripGet Latest Price
| Strength | 80 mg / 500 mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Manufacturer | KT agencies |
| Shelf Life | 2 years |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 93 / StripGet Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Pack Type | Strip |
| Brand | Seroquit |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Packaging Size | 1*10 |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 69 / StripGet Latest Price
| Strength | 200mg |
| Packaging Type | Stripe |
| Manufacturer | KT agencies |
| Usage / Application | Hospital |
| Shelf Life | 24 months |



₹ 1074 / TubeGet Latest Price
| Packaging Size | 15 gm |
| Brand | Eflora |
| Packaging Type | Tube |
| Composition | Eflornithine (13.9% w/w) |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 353 / StripGet Latest Price
| Strength | 80 mg |
| Packaging Size | 1*14 |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | KT agencies |
| Shelf Life | 24 Months |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 302.61 / StripGet Latest Price
| Strength | 180 mg |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Brand | Allegra |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 509 / BottleGet Latest Price
| Strength | 2% w/v |
| Packaging Size | 60 ml |
| Brand | Mpower |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 948.63 / BottleGet Latest Price
| Strength | 5% w/v |
| Packaging Size | 60 ml |
| Brand | Tugain |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 1150 / BottleGet Latest Price
| Strength | 10 % |
| Packaging Size | 60 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand Name | Tugain |
| Manufacturer | KT agencies |
| Usage | To treat hair loss |



₹ 1124.99 / BottleGet Latest Price
| Strength | 10 % |
| Packaging Size | 60 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Manufacturer | KT agencies |
| Usage | To treat hair loss |



₹ 69.30 / StripGet Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Pack Size | 1*10 Tablet |
| Pack Type | Strips |
| Manufacturer | KT agencies |
| Usage | To treat hypertension or high blood pressure |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 55 / StripGet Latest Price
| Strength | 5 mg |
| Pack Size | 1*10 Tablet |
| Pack Type | Strips |
| Manufacturer | KT agencies |
| Usage | To treat hypertension or high blood pressure |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 185 / StripGet Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 70 / StripGet Latest Price
| Strength | 250mg |
| Packaging Size | 1*10 |
| Packaging Type | Blister |
| Prescription Required | Yes |
| Country of Origin | India |
| Manufacturer | KT agencies |



₹ 153 / StripGet Latest Price
| Strength | 400mg |
| Packaging Type | Strip |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Brand | Hsquin |
| Manufacturer | KT Agencies |



₹ 56.70 / PieceGet Latest Price
| Strength | 15 mg |
| Pack Size | 1*10 Tablet |
| Pack Type | Strips |
| Manufacturer | KT agencies |
| Country of Origin | Made in India |
DR .SIDDHARTH (CEO & TREATMENT ADVISOR)
K T Agencies
4th Floor, Ganjipeth, Shop No 412, R Sandesh Dawa Bazaar Haj House, Central Avenue, Ganjipeth, Berar, Trading Company, GANJIPETH, Nagpur - 440018, Maharashtra, India






































